Без них було б не так цікаво

Як усе починалося...

стаття "Бердичівський 95 квартал?", газета "Земля Бердичівська" 2004р.

Хто сказав, що батьківщиною сміху є Одеса, той, мабуть, глибоко помиляється або забув про існування Бердичева.

Певно, Бердичів давно вже так не сміявся, як 1 квітня в День сміху. Одне слово, «это надо было видеть». I найсмішніше в тому, що довели до «екстазу» чисельну публіку не професійні гумористи, а діти і молодь нашого міста, які вперше вийшли, мабуть-таки, не вийшли, а увірвались на велику сцену міського Палацу культури і, причому, з такою впевненістю, ніби в шоу провели більшу частину свого життя. Цими зірками 1 квітня були учні загальноосвітніх шкіл міста, вихованці підліткових клубів, студенти середніх та вищих навчальних закладів. Але найбільш вразили учні шкіл. Надзвичайно оригінальними були виступи школи № 14 і політехнічного коледжу.

Але вершиною гумору став виступ команди КВК ЗОШ № 12. Це навіть не «95 квартал» з Кривого Рогу. Тонкий гумор, висококласне виконання, неперевершена «Вірка Сердючка» («переплюнула» самого Данилка).

І тільки організатори заходу знають, що буквально перед самим виступом роль ведучого гуморини запропонували Максиму Блінову, капітану КВК ЗОШ № 12. Це був експеримент. Гуморина, так Гуморина!

Одне слово, відродження КВК розпочалось. І хоча Бердичів і не Одеса, але було дуже смішно. І подарували місту це свято наші діти і молодь.

сьогодення...

матеріали готуються :-( вони все ще готуються )))))